VARŠKĖS SŪRELIAI SU JUODŲJŲ SERBENTŲ TYRE

be rafinuoto cukraus!

Šie varškės sūreliai su juodųjų serbentų tyre yra sukurti pasimėgauti natūraliais skoniais. Iš dalies jie sugražins į vasarą, nes kreminė sūrelių masė ir gaivūs serbentai primins ledus. Sūrelių akcentas yra trinti juodieji serbentai be rafinuoto cukraus ar jo pakaitalų. Ši tiršta, nevirta uogų tyrė atskleidžia natūralų gamtos sukurtą skonį ir yra tobulas akcentas, suteikiantis harmonijos vyraujančiuose skoniuose.

Iš visos normos gaunasi 9 sūreliai.

Naudotos formelės dydis: 21×24 cm.

JUMS REIKĖS:

9 a. š. juodųjų serbentų tyrės
250 gramų 9% riebumo varškės
60 gramų kokosų sviesto
30 gramų kakavos sviesto
25 ml klevų sirupo
1 plytelės norimo šokolado glaistui. Aš naudojau juodąjį šokoladą su stevia
Šiek tiek liofilizuotų aviečių sėklų pagardinimui

GAMINIMAS:

1. Varškę, tirpintą kokosų ir kakavos sviestą bei klevų sirupą sudėkite į maisto smulkintuvą. Viską sutrinkite iki vientisos masės.
2. Visą masę sudėkite į formelę/kepimo indą išklotą sviestiniu popieriumi, sudėkite 6 a. š. juodųjų serbentų tyrės, viską išmaišykite ir gražiai sulyginkite. Laikykite šaldymo kameroje, kol masė sustings. Aš laikiau apie 50 minučių.
3. Supjaustykite sūrelių masę į norimo dydžio sūrelius ir (priklausomai nuo jūsų) įsmeikite į juos medinius pagaliukus. Už jų laikant bus ne tik patogiau glaistyti šokoladu, bet ir valgyti.
4. Šokoladą ištirpinkite garų vonelėje, apglaistykite sūrelius, papuoškite liofilizuotomis aviečių sėklytėmis ir dėkite jau į šaldytuvą, ne kamerą, kokioms 15 minučių.

Skanaus!

Recepto ir nuotraukų autorė- @itsmevelina. Jos svetainėje daug sveikesnių receptų. Sveikesnė mityba Evelinai yra įvairumas, balansas ir reguliarumas. Sveikiau- tai ne dieta. Sveikiau-tai baltymų, riebalų, angliavandenių ir mineralinių medžiagų balansas. O kad didžiausia silpnybė yra saldumynai, akivaizdu iš receptų.