Kas mes?

Ciao tutti! Sveiki visi! Būtent taip, dvikalbiu pasveikinimu norime pasilabinti, užsukus į itališkų produktų e-parduotuvę. 

Gyvenimas suteikė galimybę jau 14 metų gyventi Italijoje, kurioje maistas yra kultūra, tradicijos ir kokybė. Pripratome prie itališko gyvenimo būdo- neskubėti, leisti sau mėgautis la dolce vita, duoti savo šeimai ir artimiesiems geriausią.  

Gimus vaikams, natūraliai pradėjome galvoti ir domėtis, ką ir kaip valgome. Puikiai atsimenam vaikystę, kai nesusimąstydami valgėm močiutės užaugintas daržoves, naminę mėsą, miške uogaudavom ar grybaudavom. Tai atrodė taip natūralu! Bet laikai keičiasi, parduotuvės vis didėja, pasirinkimo daugėja, o surasti tikrą, natūralų produktą darosi vis sunkiau. Mūsų netenkina “perrinkta prieš valandą”. Atsibodo skaityti smulkiausiom raidėm surašytas produktų sudėtis, ir spręsti, ką iš tiesų reiškia nesuprantami ingredientų pavadinimai.

Mums norisi tikrumo: kai produktas nekelia nė menkiausios abejonės, kur jis užaugintas, kaip gamintas; kai žinai, kad augimo ir gaminimo metu produktas sugėrė ne tik Italijos saulę, bet ir begalę rūpesčio bei meilės. Būtent tokiais savo atrastais perliukais norime pasidalinti su mūsų pirkėjais, suteikti jiems saugumo ir užtikrintumo jausmą. 

Drąsiai teigiame, kad svarbiausias ingredientas- žmogus. Ruošiant maistą, svarbi ne tik gaminančiojo nuotaika, bet ir emocijos, vyravusios gaminant patį produktą. Tai nėra tiesiog aliejus, šokoladas ar makaronas. Tai – visų pirma žmogus. Juk močiutės virta uogienė ar mamos sultinys šimtą kartų geriau gydo, o savo rankomis užaugintas pomidoras yra skaniausias pasaulyje. Todėl savo krautuvėlei atrinkome geriausius produktus: naminius, užaugintus su meile, pagamintus pagal iš kartos į kartą perduotus receptus, paruoštus kaip sau, t.y. su aukščiausiai iškelta kokybės kartele.

Mes siūlome TIKRUS tikros itališkos virtuvės skonius: 

Mūsų krautuvėlės asortimentą sudaro

Aliejus
Aliejus 11 prekių
Birūs produktai
Birūs produktai 8 prekių
Dovanų rinkiniai
Dovanų rinkiniai 20 prekių
Eko produktai
Eko produktai 22 prekių
Kava
Kava 21 prekių
Makaronai
Makaronai 15 prekių
Pagardai
Pagardai 32 prekių
Saldumynai
Saldumynai 25 prekių
Visi produktai