Kas mes?

Ciao tutti! Sveiki visi! Būtent taip, dvikalbiu pasveikinimu norime pasilabinti, užsukus į itališkų produktų e-parduotuvę. 

Gyvenimas davė galimybę jau 14 metų gyventi Italijoje, kurioje maistas yra kultūra, tradicijos ir kokybė. Pripratome prie itališko gyvenimo būdo- neskubėti, leisti sau mėgautis la dolce vita, duoti sau ir savo šeimai, artimiesiems geriausią.  

Gimus vaikams, natūraliai pradėjome domėtis ir galvoti, ką ir kaip valgome. Puikiai atsimenam vaikystę, kai nesusimąstydami valgėm močiutės užaugintas daržoves, naminę mėsą, miške uogaudavom ar grybaudavom. Tai atrodė taip natūralu! Bet  laikai keičiasi, parduotuvės vis didėja, pasirinkimo daugėja, o surasti tikrą, natūralų produktą darosi vis sunkiau. Mūsų netenkina “perrinkta prieš valandą”. Atsibodo skaityti smulkiausiom raidėm surašytas produktų sudėtis, spręsti, ką iš tiesų reiškia pavadinimai ant etikečių.

Mums norisi tikrumo. Kai produktas nekelia nė menkiausios abejonės, kai žinai, kur jis užaugintas, kaip gamintas. Kai žinai, kad augimo ir gaminimo metu produktas sugėrė ne tik Italijos saulę, bet ir begalę rūpesčio ir meilės. Būtent tokiais savo atrastais perliukais ir norime dalintis su savo pirkėjais ir suteikti jiems saugumo ir užtikrintumo jausmą. 

Krautuvėlėje rasite tik tokius produktus- atlaikiusius laiko išbandymą, pagamintus pagal receptus, perduotus iš kartos į kartą, paruoštus kaip namie, kaip sau, t.y. su aukščiausiai iškelta kokybės kartele. 

Mes siūlome TIKRUS tikros itališkos virtuvės skonius: 

Mūsų krautuvėlės asortimentą sudaro

Aliejus
Aliejus 12 prekių
Birūs produktai
Birūs produktai 8 prekių
Dovanų rinkiniai
Dovanų rinkiniai 15 prekių
Eko produktai
Eko produktai 16 prekių
Kava
Kava 21 prekių
Makaronai
Makaronai 11 prekių
Pagardai
Pagardai 32 prekių
Saldumynai
Saldumynai 18 prekių
Visi produktai