Kas mes?

Ciao tutti! Sveiki visi! Būtent taip, dvikalbiu pasveikinimu norime pasilabinti, užsukus į itališkų produktų e-parduotuvę. Jau 13 metų dirbame ir gyvename tarp Italijos ir Lietuvos. Matydami draugų, artimųjų ir bičiulių poreikį bei norą papildyti savo stalus gardžiais, sveikais, kokybiškais ir, svarbiausia, tikrais itališkais produktais, ilgai brandinę mintį, įkūrėme “Itališką krautuvėlę”.

Esame šeimos verslas, kaip ir daugelio mūsų ūkių-tiekėjų. Mums labai svarbus tęstinumas, pagarba ir supratimas, ką valgome, kur ir iš ko perkame. Italijoje aliejaus važiuoti 15-20km pas mėgstamą ūkininkų šeimą, turėti “savo” kepyklėlę ar barą, sūrininką, vynininką, mėsininką yra tradicija, kuri, turbūt, gyvuos per amžius. Priprasti prie itališko gyvenimo ir mitybos būdo mūsų šeimai nebuvo lengva, tačiau, kai vyresnėlis, grižęs iš darželio, gali pamokyti, kaip valgoma polenta arba risotto; mažylis nepamiršta pagardinti patiekalų ypač tyru alyvuogių aliejumi; mes ir mūsų tėvai nebegalime gyventi be itališkos kavos puodelio, tenka pripažinti – tikro, kokybiško ir gardaus maisto verta gerai paieškoti.

Mūsų krautuvėlėje parduodami produktai yra visada atrenkami tik patiems mums ragaujant, bandant draugų ar šeimos rate. Mums svarbi kiekvieno ūkio-tiekėjo reputacija vietinėje rinkoje, jų meilė ir atsidavimas maistui bei tradicijoms. Mūsų verslo principas paprastas – pirmenybė kokybei ir skoniui!

Mes siūlome TIKRUS tikros itališkos virtuvės skonius!

Visada laukiame Jūsų pašnekesiui prie kavos puodelio 😉

Mūsų partneriai: