Rodoma 1–15 iš 44

 • „MARINARA“ POMIDORŲ PADAŽAS 280 g

  „MARINARA“ POMIDORŲ PADAŽAS MANESTRINI 280g

  Tirštas, stambiai pjaustytų, Italijoje užaugintų pomidorų padažas. Sodrus prinokusių pomidorų su žolelėmis (baziliko, raudonėlio) skonis.

  5.70 
 • „BOLOGNESE“ POMIDORŲ PADAŽAS 280g

  „BOLOGNESE“ POMIDORŲ PADAŽAS MANESTRINI 280g

  Tirštas maltos mėsos padažas su šviežiais pomidorais. Kildinamas iš Bolonijos. Lėtai, ilgai troškinamas padažas dažniausiai naudojamas plokštiems ilgiems makaronams (tagliatelle) ar lazanijai gaminti.

  7.10 
 • „PUTTANESCA“ POMIDORŲ PADAŽAS 280g

  „PUTTANESCA“ POMIDORŲ PADAŽAS MANESTRINI 280g

  Tradiciškai šis padažas gaminamas iš pomidorų, alyvuogių, kaparėlių, ančiuvių, svogūnų, česnakų ir prieskoninių žolelių. Verdamas labai trumpai, išlaikant skonį ir aromatą.

  5.65 
 • ALYVUOGĖS BE KAULIUKŲ ALIEJUJE 180 g

  ALYVUOGĖS BE KAULIUKŲ ALIEJUJE MANESTRINI 180 g

  Natūralus itališkas užkandis ar unikalus ingredientas patiekalams. Be dirbtinių dažiklių.

  Šviežiai skintos, mažutės nukaulintos alyvuogės aukščiausios kokybės alyvuogių aliejuje. Puikiai tinka kaip aperityvas, labai gerai dera su mėsa ar žuvimi, unikalus ingredientas salotoms ar padažui.

  7.75 
 • ALYVUOGĖS SŪRYME 280 g

  ALYVUOGĖS SŪRYME MANESTRINI 280 g

  Natūralus itališkas užkandis ar patiekalas. Be dirbtinių dažiklių. Alyvuogės su kauliukais.

  Šviežiai skintos, nevisiškai prinokusios alyvuogės, mažiausiai 3 mėnesius laikomos sūriame vandenyje. Pagal specialų tradicinį receptą paruoštas sūrymas karčias, burną „traukiančias“ alyvuoges paverčia puikia užkanda. Idealiai dera su pjaustytomis mėsytėmis ir sūriais. Jas galima valgyti ir pagardinus šviežiu alyvuogių aliejumi, mėgstamais prieskoniais.

   

  4.65 
 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS BIO 0,5 L

  ALYVUOGIŲ ALIEJUS MANESTRINI BIO 0,5 l

  Natūralus aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra sveikas ir sertifikuotas produktas.

  Frantoio Manestrini ekologiško extra virgin alyvuogių aliejaus gamybos grandis yra sertifikuota ir garantuojama Bolonijoje įsikūrusios sertifikavimo įstaigos.

  Spaudžiamas tik iš Italijoje užaugintų alyvuogių.

  Šis aliejus gali būti valgomas neapdorotas, taip pat- naudojamas maisto gaminimui. Idealiai tinka prie daržovių, ežero žuvies ar kepsninėje keptos mėsos. Jis neužgožia maisto skonio, o tik sustiprina jį.

  17.70 
 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS EXTRA VIRGIN 0,5 L

  ALYVUOGIŲ ALIEJUS MANESTRINI EXTRA VIRGIN 0,5 L

  Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus, išgautas tiesiogiai iš tik ką nuskintų sveikų alyvuogių ir spaustas tik mechaninėmis priemonėmis. Tik iš Italijoje, Garda ežero apylinkėse surinktų alyvuogių.

  14.80 
 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS GOCCE DI LAGO 0,5 L

  ALYVUOGIŲ ALIEJUS MANESTRINI GOCCE DI LAGO 0,5 l

  Ypač tyras aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus (extra virgin), išgautas tiesiogiai iš alyvuogių tik mechaninėmis priemonėmis. Tik iš Italijoje surinktų alyvuogių.

  11.10 
 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS NUOVO 0,25 L

  ALYVUOGIŲ ALIEJUS MANESTRINI NUOVO 0,25 l

  Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus (extra virgin), išgautas tiesiogiai iš alyvuogių tik mechaninėmis priemonėmis. Tik iš Italijoje surinktų alyvuogių.

  7.00 
 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS SU TRUMAIS 0,25 L

  ALYVUOGIŲ ALIEJUS MANESTRINI SU TRUMAIS 0,25 L

  Ypač tyras pirmo spaudimo alyvuogių aliejus su trumais (triufeliais) suteikia unikalumo net paprasčiausiems patiekalams. Šie legendiniai grybai vadinami virtuvės deimantais dėl savo nepakartojamo skonio, retumo ir brangumo.

   

  13.40 
 • BAZILIKŲ PESTO PADAŽAS 180g

  BAZILIKŲ PESTO PADAŽAS MANESTRINI 180g

  Išskirtinio ir subalansuoto skonio padažas, pagamintas pagal originalų receptą Italijoje. Patiekalui suteiks aromato ir vasariškos gaivos. Papildys kepsninėje keptos mėsos, vištienos, žuvies patiekalus. Galima gardinti makaronus, gnocchi (bulvių virtinukus), sumuštinius ir užkandėles, salotas.

  7.00 
 • Išparduota

  JUODIEJI RYŽIAI SEITERRE 0,5 kg

  JUODIEJI RYŽIAI SEITERRE 0,5 kg

  Neskaldytų grūdų Nerone ryžiai, užauginti Italijoje. Pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis, ypatingai aromatingi ir retos juodos spalvos. Kilę iš Kinijos, kur buvo auginami ir patiekiami išskirtinai imperatoriui kaip retas, brangus ir kilnus maistas.

  7.45 
 • KAŠTONŲ KREMAS 215g

  KAŠTONŲ KREMAS 215g

  Kaštonų kremas- pusiausvyra tarp skonio ir gerovės sveikatai. Gaminamas pagal senovinį receptą tik iš ūkyje ir apylinkėse augančių vaisių: kaštonų miltai, ūkyje užaugintų Golden obuolių tyrė ir šiek tiek cukraus.

  Natūralaus saldaus skonio paslaptis yra tik viena: vaisiai. Be konservantų ir dažiklių. Be pridėtinio pektino. Kaštonuose gausu vitaminų ir aminorūgščių.

  Puikiai tiks kaip desertas, įvairiems kepiniams gardinti, taip pat suteikti subtilumo sūrių lėkštei.

  8.60 
 • KAVOS APARATAS TUBE

  KAVOS APARATAS TUBE

  Kompaktiškas, stilingas ir patvarus kavos aparatas espresso kavai virti. Skirtas namams, nedideliam biurui. Kava ruošiama naudojant aukštos kokybės vienkartines maltos kavos „tabletes“, tad kavą paruošti nereikia būti profesionalu.

  150.00 
 • KAVOS KAPSULĖS BOTTICELLI 150vnt

  KAVOS KAPSULĖS BOTTICELLI 150vnt

  100% arabika. Ypatingo lengvumo, aksominio kūno ir elegantiško skonio.

  AROMATAS
  KREMIŠKUMAS
  SALDUMAS
  KOFEINAS

   

  73.00