AGUST TVARUMO FILOSOFIJA

kavamedis

Jau tris kartas Agust įmonę įkūrusi ir valdanti Corsini šeima laikosi filosofijos, paremtos pagarba žmogui ir aplinkai bei, žinoma, meile ir meistriškumu gerai kavai.

Šis įsipareigojimas šiandien atsispindi kavą skrudinant 100% atsinaujinančią energiją naudojančioje gamykloje, gaminius pakuojant nedidelį poveikį aplinkai sukeliančiose pakuotėse, renkantis tik kavos plantacijas, kuriose darbas vykdomas atsakingai. Įsipareigojimas, kurį įrodo ne tik nuolatinis įmonės augimas, bet ir įgyti sertifikatai: Fairtrade, Zero Impact ir EU Organic.

Nuo 2005 m. Agust dalyvauja LifeGate Impact Zero® aplinkos tvarumo projekte, siekdama kompensuoti nauju deguonimi CO² emisijas, susidarančias gamybos ciklo metu. Pastaraisiais metais sukurtas poveikis aplinkai buvo kompensuotas Ticino parke sukūrus ir saugant daugiau nei 3500 m² miško.  

1999 m. buvo sukurtas Natura Equa mišinys, unikalus tokio tipo mišinio kokybe ir užtikrinantis ekologinį tvarumą nedideliuose ūkiuose Centrinėje ir Pietų Amerikoje.

Natura Equa suteikti sertifikatai, kuriais didžiuojasi visa Corsini šeima. Agust kaip gamintojas yra tikras, kad produktai nesukelia išnaudojimo ir skurdo pasaulio pietuose, yra perkami pagal sąžiningos prekybos kriterijus.

Mūsų krautuvėlėje rasite AGUST NATURA EQUA kavos (maltos ir pupelėmis) bei žalią filosofiją simbolizuojančius puodelius espresso bei kapučino kavai.